O warsztatach

Vedic Art – last minute

zajęcia i pobyt all inclusive

w cenie 1160 zł (było 1360)

od 30 sierpnia do 3 września 2016

W cenę są ujęte:

ZAJĘCIA ( 5 dni i 5 noclegów),

– MATERIAŁY MALARSKIE ( pełen dostęp: farby,podobrazia, pędzle i inne potrzebne),

– WYŻYWIENIE (3 posiłki dziennie + owoce, słodycze, napoje),

– DORADZTWO POZA ZAJĘCIOWE ( indywidualnie do potrzeb).

Miejsce warsztatów w tym samym budynku co nocleg.

Pozostałe informacje czytaj poniżej lub zadzwoń pod numer 517044727.

Zapraszam do kontaktu:) Izabela

O warsztatach i ich przebiegu

Warsztaty Vedic Art polegają na przedstawieniu kursantom 17 zasad, według których powstają obrazy.

Warsztaty odbywają się na dwóch poziomach :
– kurs I stopnia – poznanie czym Vedic Art jest, wprowadzenie 17 zasad oraz malowanie obrazów
– kurs II stopnia – rozszerzenie wiedzy wedyjskiej oraz malowanie obrazów

Poziom I oraz  II kończy się wręczeniem dyplomów, które są nie tylko miłą pamiątką, ale stanowią przepustkę do wzięcia udziału w kursie nauczycielskim i zdobycia tytułu nauczyciela – przewodnika Vedic Art.

Warsztaty zazwyczaj prowadzę w moim domu na wsi lub w dowolnym miejscu w Polsce i zagranicą, jeśli zbierze się  grupa chętnych.

Zabezpieczam w potrzebne do malowania materiały, zapewniam posiłki oraz nocleg.

Warsztaty trwają 5 dni przy czym,  ostatni dzień poświęcony jest na dopracowanie wcześniejszej twórczości, klimatyczne rozmowy lub odpoczynek (spacery po borowych lasach, kąpiel w pobliskim jeziorze) albo na malowanie obrazów o tematyce wolnej.

Na zajęcia można przyjechać już dzień wcześniej (nawet tak zalecam) – wcześniejszy przyjazd jest nieodpłatny.

Godziny rozpoczęcia zajęć ustalam z uczestnikami. Zakończenie dnia pracy też zależy od potrzeb uczestników. Niektórzy kończą o godz.19.00, a inni potrzebują pracować do godz. 22.00 i dłużej. Z kursantami jetem tak długo, jak sobie tego życzą, bo moją misją jest towarzyszyć kursantowi i prowadzić go tak długo, jak tego potrzebuje. Mam dar wyczuwania, kiedy kursant chce pracować  w odosobnieniu- wówczas stwarzam mu taką przestrzeń – fizycznie oddalam się, a duchem wspieram.

Wymiana energetyczna (cennik)

Kurs Vedic Art 5 dni – 720,00 zł

Pobyt oraz materiały - 620,00 zł

– wszystkie potrzebne materiały ( farby akrylowe, olejne, kredki, ołówki, pędzle, tablice malarskie, płótna na blejtramach, kleje, spreje, ozdoby i inne)
– 4 noclegi w tym samym budynku, co warsztaty
– śniadanie i obiado- kolacja, całodobowy dostęp do zaopatrzonej lodówki, owoców, słodyczy i ciasta oraz kuchni.

Zniżki :
– dla emerytów i rencistów oraz uczniów szkół ponad gimnazjalnych w wysokości 20%.
– dzieci kursantów nie opłacają kursu, lecz materiały (100%) i pobyt ( 50%)
– firmy i zakłady pracy – rabat uzależniony od ilości zgłoszonych osób- cena do negocjacji (wystawiam fakturę VAT)

Potwierdzeniem udziału w warsztatach jest wpłata zaliczki (minimum 7 dni przed rozpoczęciem warsztatów) w wysokości 200 zł na konto :

Bank BGŻ 51 2030 0045 1110 0000 0185 8580
„MANVEDA” Warsztaty Rozwoju Własnego
Izabela Czubek
W razie odwołania zajęć z mojej przyczyny , dokonuję całkowitego zwrotu zaliczki.

W przypadku rezygnacji kursanta bez wcześniejszego uprzedzenia, zaliczka nie podlega zwrotowi ( są to środki potrzebne do opłacenia miejsca warsztatów i wyposażenia)
Wszelkie zapytania oraz zapisy proszę kierować na mój adres
mail: czubekizabela@gmail.com
lub dzwonić:
517 044 727

Adres warsztatów :
„Manveda” Warsztaty Rozwoju Własnego
Izabela Czubek
Taszewko 15A
86-131 Jeżewo
kujawsko- pomorskie

50 km od Bydgoszczy i 50 km od Torunia
Bory Tucholskie

RÓŻNE ROZWIĄZANIA

Dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą poświęcić na warsztaty dni w tygodniu, proponuję system weekendowy.  Wówczas warsztaty są prowadzone tylko w sobotę i niedzielę, ale w ciągu dwóch, następujących po sobie tygodni (4 dni).

W czasie warsztatów powstaje ok. 11 obrazów o różnych formatach – od miniatur do dość sporych rozmiarów. Rola nauczyciela polega również na obserwacji uczestników i dopasowywania materiałów do ich potrzeb.Bywa, że w czasie malowania, kursanci nabierają przemożnej chęci stworzenia dodatkowych prac. Wówczas dostarczam dodatkowe materiały za niewielką odpłatnością ( po cenie zakupu).

Tworzyć w grupie

Tworzenie w grupie uświadamia, że nie jesteś sam. Obok Ciebie znajdują się osoby, które podobnie, jak Ty, chcą doświadczyć czegoś wspaniałego, rozwojowego i twórczego. Atmosfera w czasie kursu jest przyjazna i ciepła. Pojawia się wiele spontaniczności, a najważniejsze jest to, że nikt nikogo nie ocenia. Jest wzajemne poszanowanie oraz zrozumienie.

Tworzyć indywidualnie

Moje doświadczenie wskazuje, że potrzeba doskonalenia się leży w JEDNOSTCE. Zauważam, że coraz więcej osób chce doświadczać transformacji w bardzo małym gronie lub indywidualnie. Uważam, że jest to ogromny przejaw dojrzałości, by zmierzyć się z samym sobą.

Jako jedna z nielicznych nauczycieli VA prowadzę zajęcia indywidualne – dla jednej osoby lub pary (dwóch osób – życiowych partnerów, małżeństwa, przyjaciół, dobrych znajomych).

Osoby wrażliwe, pragnące odosobnienia, intymności, swobody i rozmowy zapraszam na kurs Vedic Art – INDYWIDUALNY.

Tworzyć dla przyjemności

Zapraszam do wzięcia udziału w warsztatach także te osoby, co zwyczajnie mają chęć na malowanie obrazów. Dostaniecie informacje, jak posługiwać się różnymi technikami, mieszać farby, jak je nanieść na płótno, ewentualnie usunąć. Poznacie narzędzia pracy, rodzaje materiałów. Dowiecie się też, skąd czerpać tematy do malowania. Jak w ogóle zacząć, a potem kontynuować, by się nie „wypalić” już na samym starcie… Dam rady, co robić, kiedy wydaje Ci się, że nie jesteś w stanie nic stworzyć.

Tworzyć z dziećmi

Bardzo kocham dzieci i lubię z nimi pracować, dlatego nie obawiaj się przyjechać na zajęcia z dzieckiem. Posiadam przygotowanie pedagogiczne, ale to nie ono sprawia, że na moich warsztatach dzieci czują się doskonale. Po prostu rozumiem dzieci i wiem, że chcą być traktowane na równi z dorosłymi. Dostają dokładnie takie same informacje i materiały, jak dorośli. W czasie kursu mimo, że są cały czas z rodzicami funkcję opiekuna przejmuję ja. Dzięki temu rodzice są swobodniejsi, a dzieci mają okazję być niezależnymi.

Na zajęcia można przyjechać z dziećmi, które są wstanie malować przez kilka godzin lub, gdy stracą chęć do pracy, co zdarza się bardo rzadko, umieją zająć się innymi zadaniami, np. zabawą, ale bez angażowania w to rodziców, czy innych dzieci. Jest to wiek ok. 10 lat, choć było mi dane poznać dzieci o wiele młodsze, które malowały z większym uwielbieniem niż dorośli i to właśnie one dopingowały dorosłych.

Spokój, szacunek i natura

Nadrzędną sprawą jest, by uczestnik warsztatów czuł się dobrze, swobodnie, bezpiecznie i miał możliwość pełnej koncentracji oraz dostęp do środków wyrazu (materiałów artystycznych). Jako organizatorka dbam o miejsce kursu, by było ono jak najbardziej ciche, ciepłe i przytulne, a atmosfera przyjazna, pozbawiona krytyki, czy uwag. Ważne jest też, by kursantowi niczego nie brakowało.
W czasie pięknej pogody malujemy w plenerze: w ogrodzie, na łące, w lesie lub nad jeziorem.

Po dniu pracy


Po zakończeniu dnia pracy chętnie rozmawiam z kursantami na różne tematy. Chodzimy na spacery, siadamy na rowery, albo rozpalamy ognisko i po prostu pieczemy ziemniaki…

Serdecznie zapraszam :) Izabela

najbliższe warsztaty

Zajęcia przez cały rok w dowolnym terminie
.
od 30 sierpnia 2016
do 3 września 2016

VEDIC ART - LAST MINUTE
on exclusive
(zajęcia, wyżywienie, nocleg)
----------------------------------------
.
Zapraszam do kontaktu
517 044 727
czubekizabela@gmail.com