Tęczowe Anioły

Tęczowe Anioły

Moja przygoda z aniołami zaczęła się dawno temu, ale bym mogła o tym opowiedzieć potrzeba było Vedic Art. Po prostu otworzyłam się na to, co dotąd sama przed sobą zamykałam.

Nigdy nie widziałam anioła. Żaden nie stanął przede mną i nie powiedział: jestem Aniołem.
Nie widziałam też postaci, która mogłaby przypominać „klasycznego” pięknego anioła ze skrzydłami. Jednak często odczuwam wokół siebie i w sobie mnóstwo ciekawych, pięknych, dobrych i radosnych energii, takich zupełnie niecodziennych. Możliwe, że to tylko moje uczucia tak wibrują, a może są to składowe czegoś dobrego, co we mnie i poza mną, a co w dziwny sposób układa się w kolorową całość.

Energie te są czasami bardzo krótkotrwałe i ulotne. Niektóre istnieją zdecydowanie długo, by poczuć je wyraźniej. Zawsze są wspaniałe, pełne, okazałe i bardzo kolorowe. Pojawiają się znienacka, ot tak, bez wyraźnego powodu. Nie posiadają konkretnego kształtu, nie emanują temperaturą, po prostu są. Krążą tanecznie, poruszają się bezszelestnie i trudno na nie nie zwrócić uwagi.

Chcę te wspaniałości pokazywać za sprawą obrazów po to, by móc się nimi podzielić z innymi. Niestety, w naszych czasach wszystko musi posiadać formę i nazwę. To, czego nie umiemy opisać, nazwać czy określić jest dla większości z nas trudne do zrozumienia i poddawane w wątpliwość, że w ogóle istnieje.

Przyjęłam, że skoro tak ciężko ludziom wyobrazić sobie istnienie czegoś, czego nie widać, należy to przynajmniej z czymś porównać. Ludzie wierzą, że anioły są piękne i dobre, więc odważyłam się przedstawić te energie, jako anioły i nazwałam je tęczowymi.

najbliższe warsztaty

Zajęcia przez cały rok w dowolnym terminie
.
od 30 sierpnia 2016
do 3 września 2016

VEDIC ART - LAST MINUTE
on exclusive
(zajęcia, wyżywienie, nocleg)
----------------------------------------
.
Zapraszam do kontaktu
517 044 727
czubekizabela@gmail.com